Kriisiuuringute Keskusel on uus meeskonnaliige

Veebruaris liitus Kriisiuuringute Keskuse meeskonnaga uus liige Elina Šatova, kes töötab meie kogukondliku elanikkonnakaitse võimekuse tõstmise projektiga, mida rahastab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali kaudu ka siseministeerium.

Projektis, millega Elina on juba mõnda aega toimetanud analüütik-tõlkijana arendame Tallinna linnas asuva Kopli 93 kogukonna elanikkonnakaitse võimekusi. Küsisime hiljuti Elinalt ka kolm küsimust:

Palun tutvusta ennast paari lausega, mida Sa parasjagu teed, kus õpid?
Minu olen Elina ja mul on geenitehnoloogia magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Praegu jätkan oma õpinguid Aalto Ülikoolis Soomes, kus keskendun digitaalse tervise valdkonnale. Varasemalt töötasin uurimisassistendina, kus sain kogemusi erinevates teadusuuringutes.
 
Mida Sa Kriisiuuringute Keskuses täpsemalt tegema hakkad?

Minu roll Kriisiuuringute Keskuses hõlmab analüütiku ja tõlkija ülesandeid. Põhiliselt tegelen Kodanikuühiskonna Sihtkapitali rahastatud projektis Kopli 93 kogukonnakeskuses elanikkonnakaitse andmete analüüsimise ning nende tõlkimisega vene ja inglise keelde, keskendudes Põhja-Tallinna piirkonnale. Minu eesmärk on tagada, et kogukondlikuks elanikkonnakaitses vajalik info oleks kättesaadav erinevatele sihtrühmadele mitmes keeles.

Mida Sulle vabal ajal teha meeldib?

Vabal ajal naudin aktiivset eluviisi, olles sageli õues tegevustega nagu lumelauaga sõitmine, jalgrattaga sõitmine ja matkamine. Lisaks armastan tegeleda kirjanduse analüüsiga tervishoiu ja jätkusuutlikkuse teemadel ning fotograafiaga.

Jaga postitust: