KOOLITUS | Vaimne esmaabi

5. ja 11. aprillil korraldab Kriisiuuringute Keskus koostöös Tallinna Kopli 93 kogukonnakeskusega kriisioskuste kuu raames tasuta kahepäevase vaimse tervise esmaabi koolituse. 

Kopli 93s toimetades, näiteks aias või parandustöökojas või laiemalt käelistes tegevustes, on vast ikka tulnud ette hetki, kus on vaja plaastrit otsida või väiksemat haava puhastada. Kehal olevate haavade põhimõtteid, mille alusel pakkuda füüsilist esmaabi, üldiselt teatakse. Kuidas aga pakkuda esmast toetust emotsionaalsete ja vaimsete raskuste korral ehk vaimse tervise esmaabi?
 
Sarnaselt füüsilise tervise esmaabiga on vaimse tervise esmaabi andmine jõukohane igaühele, kes on end esmaabi põhimõtetega kurssi viinud ja läbinud vaimse tervise esmaabi koolituse. Osalemise tulemusel on sul pädevus pakkuda vaimse tervise murega abivajajale esmast tuge ja infot ning rakendada enda vaimse tervise toetamiseks põhilisi eneseabivõtteid.
 
Koolitajaks on MTÜ Peaasjad psühholoog Gea Ashilevi. Koolitus toimub eesti keeles ning on tasuta. Koolitusel osaleja saab tunnistuse. 
 
🟠 Koolitusele saad registreeru siin: https://forms.gle/q3EmyEsArHRcAsA67 

 
Kopli 93 kogukonnakeskuse võimestamine elanikkonnakaitses võitmatuse keskuse pilootprojekti toetab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali kaudu Siseministeerium.

Jaga postitust: